آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12653
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1391 10:7
تعداد بازدید : 1268

«رایتل» میکرو سیم کارت عرضه می کند

اپراتور سوم تلفن همراه در نظر دارد در دور جدید واگذاری های خود، میکروسیم عرضه کند.

خبرگزاری فارس- در بدو ورود اپراتور سوم به بازار تلفن همراه، جای سیم‌کارت‌های میکرو در بین سیم‌کارت‌های این اپراتور ارایه دهنده نسل سوم خدمات تلفن همراه، خالی بود.

در حالی که اغلب دستگاه‌هایی که امکان استفاده از خدمات نسل‌های پیشرفته ارتباطی را فراهم‌ می‌کنند، به سمت استفاده از سیم‌کارت‌های میکرو سوق یافته‌اند؛ نظیر مدل‌هایی از تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و حتی سخت‌افزارهای هوشمند.

به همین دلیل بسیاری از مشترکان اپراتور سوم تلفن همراه، این ارایه دهنده خدمات نسل سوم موبایل، مجبور بودند مانند مشترکان دو اپراتور قدیمی‌تر سیم‌کارت‌های خود را برای استفاده از این نوع دستگاه‌ها ببرند و به اصطلاح پانچ کنند.

این در حالی است که دیگر تلفن همراه دو اپراتور سیم‌کارت میکرو عرضه کرده‌اند و گویا هم‌اکنون این کمبود در اپراتور سوم برطرف شده است.

یک مقام مسوول در این شرکت، در خصوص عرضه میکرو سیم رایتل گفت: رایتل از چندی پیش سیم‌کارت میکرو را به سیم‌کارت‌های خود اضافه کرده و به دلیل استقبال خوب مردم و محدود بودن سیم‌کارت‌های میکرو، فعلا تمام میکرو سیم‌ها فروخته شده‌اند.

این مقام مسوول سیم‌کارت‌های میکرو را هم قیمت سیم‌کارت‌های معمولی عنوان کرد و گفت: در دور جدید واگذاری‌های سیم‌کارت‌های رایتل، سیم‌کارت میکرو نیز عرضه خواهد شد.

اعلام فروش میکرو سیم‌ رایتل، چندان در بازار محسوس نیست و به نظر می‌رسد حتی در صورت صحت این گفته، تعداد میکرو سیم‌ها بسیار محدودتر از آنچه گفته شد، بوده است. به هر حال در دور جدید واگذاری، عرضه میکروسیم‌ در طرح تجاری رایتل قرار دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :