آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12649
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1391 9:56
تعداد بازدید : 663

توضیح سازمان تنظیم مقررات درباره یک خبر

در پی انتشار خبری به نقل از خبرگزاری فارس با عنوان "اخذ غیرقانونی تعرفه جدید رانژه از مشترک، نتیجه اختلاف مخابرات و PAP ها" در شماره روز 13/6/91 روزنامه فناوران، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی توضیحی به دفتر روزنامه ارسال کرده که از نظرتان می گذرد:

"با توجه به مطالب منتشره در صفحه 3 مورخ 13/6/91 و ستون ایستگاه صفحه 3 مورخ 15/6/91 آن روزنامه با عنوان اخذ غیرقانونی هزینه خدمات رانژه از مشترک نتیجه اختلاف مخابرات و شرکت‌های PAP، ابتدا به اطلاع می‌رساند انتشار موضوع فوق به نقل قول از معاون نظارت رگولاتوری بدون هماهنگی با اینجانب بوده و در صورت تکرار، موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد. ضمنا در خصوص مطلب فوق به اطلاع می‌رساند شرکت‌های PAP و مخابرات ایران به عنوان اپراتورهای ارایه دهنده خدمات مخابراتی امکان توافق بر سر نحوه و چگونگی ارایه خدمات به یکدیگر را داشته و مراودات مالی مرتبط نیز در چارچوب پروانه، روابط تجاری و بر اساس قانون منعی ندارد. لذا توافقات انجام شده، نباید سبب ایجاد هیچ‌گونه تبعیض، محدودیت و وقفه در ارایه خدمات از طرف شرکت مخابرات ایران به شرکت‌های PAP گردد و خدمات سیم‌بندی (رانژه) باید در چارچوب زمان‌بندی مندرج در ماده 5 آیین‌نامه تعاملی مصوب در جلسه 97 کمیسیون و حداکثر تا سه روز بعد از تحویل درخواست شرکت PAP انجام گردد. لازم به ذکر است توافقات انجام شده نباید هزینه‌ای خارج از چارچوب مصوبات کمیسیون بر مشترکین تحمیل نماید."

فناوران- منبع این خبر، خبرگزاری فارس بوده و انتظار می‌رفت سازمان تنظیم مقررات جوابیه را برای آن خبرگزاری ارسال کند. به همین دلیل مخاطب تهدید به پیگیری قانونی نیز خبرگزاری فارس تلقی می‌شود.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :