آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12600
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1391 10:55
تعداد بازدید : 608

بانک سینا به دلیل راه اندازی «همبانک سینا» تشویق شد

محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی از بانک سینا به دلیل راه اندازی سرویس «همبانک سینا» که تحولی جدید در عرصه بانکداری الکترونیکی محسوب می شود، قدردانی کرد.

بانکداری نیوز - محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی از بانک سینا به دلیل راه‌اندازی سرویس «همبانک سینا» که تحولی جدید در عرصه بانکداری الکترونیکی محسوب می‌شود، قدردانی کرد.
پیش از این عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک سینا در نامه‌ای، ضمن اعلام راه‌اندازی «همبانک سینا»، مراتب همراهی این بانک را با اولویت‌های بانک مرکزی در بهره‌برداری از خدمات جدید مبتنی بر فناوری‌های نوین در راستای تاکیدات دولت محترم جمهوری اسلامی، اعلام کرده بود. رییس کل بانک مرکزی در پاسخ از این اقدام بانک سینا قدردانی کرده است. گفتنی است، «همبانک سینا» خدمتی نوین در عرصه بانکداری الکترونیکی و فراتر از همراه بانک است که بدون نیاز به اینترنت و نصب هرگونه نرم‌افزار در سراسر ایران و حتی خارج از کشور فقط با شماره‌گیری # 727* از طریق هر گوشی تلفن همراه قابل استفاده است.
هموطنان امکان دریافت تمامی خدمات بانکی به جز برداشت وجه مشتمل بر انتقال وجه، انتقال بین بانکی ساتنا و پایا، انتقال کارتی، پرداخت اقساط، پرداخت قبض، خرید شارژ، موجودی صورتحساب، اطلاع‌رسانی و نظایر آن را دارا هستند. از مزایای مهم این خدمت سهولت، سرعت و امنیت می‌باشد که در کنار رایگان بودن آن (نیاز نداشتن به SMS، GPRS و رومینگ بین‌الملل) جامعیت کاملی را به  آن می‌بخشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :