آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12599
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1391 10:49
تعداد بازدید : 2593

با وجود افزایش قیمت دلار

گوشی های سونی در بازار تهران ارزان شد

با وجود تداوم افزایش نرخ دلار در بازار، برخی از گوشی های هوشمند سونی با کاهش قیمت روبه رو شد.

فناوران- بازار تلفن همراه از یکی دو هفته پیش دست‌خوش افزایش نرخ دلار شده و قیمت اکثر گوشی‌های تلفن همراه با رشد چشمگیری همراه بوده است. با این حال قیمت همه گوشی‌ها در سطح بازار همچنان بالاست و هر روز با افزایش همراه است.
تا آنجا که خرید و فروش گوشی در بازار به شدت مختل شده و در بسیاری از موارد فروشندگان از ترس افزایش قیمت، جنس به خریداران نمی‌فروشند.
در این میان گوشی‌های سری آیفون بیشترین میزان افزایش قیمت را داشته و هماهنگ و همزمان با تغییر نرخ دلار، قیمت آن افزایش یا کاهش می‌یابد.
در این میان فقط قیمت چند مدل از گوشی‌های سونی در پی افزایش کالا در بازار، طی روز گذشته با کاهش همراه شده است.
بر اساس گزارش فعالان بازار، گوشی Xperia S سونی با کاهش 50 هزار تومانی، روز گذشته در بازار یک میلیون و 20 هزار تومان معامله شد، گوشی Xperia P  40هزار تومان کاهش قیمت داشت و 810 هزار تومان در بازار موجود است، گوشی Xperia go که طی یکی دو روز پیش با قیمت 750 هزار تومان معامله شده بود، هم اکنون با نرخ 710 هزار تومان به فروش می‌رسد و گوشی Xperia U با افت قیمت 25 هزار تومانی، 595 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.
همچنین گوشی‌های Neo L، Sola و
 Arc S از سری Xperia با کاهش 30 هزار تومانی به ترتیب با قیمت‌های 620، 690 و 820 هزار تومان در بازار موجودند.البته برخی از گوشی‌های سامسونگ هم از این کاهش قیمت مستثنا نبوده است که از آن جمله می‌توان به گوشی Galaxy Young اشاره کرد که با کاهش 20 هزار تومانی، 280 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد، Galaxy SIII با کاهش 70 هزار تومانی همراه بوده و به قیمت یک میلیون و 500 هزار تومان موجود است و گوشی Galaxy Ace کاهش قیمت 30 هزار تومانی داشته و با قیمت 570 هزار تومان در بازار عرضه شده
 است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :