آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11776
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1391 9:46
تعداد بازدید : 772

انتخابات مجمع دیروز برگزار نشد

انتخابات مجمع ناشران الکترونیکی 20 شهریورماه برگزار می شود

انتخابات هیات مدیره مجمع ناشران دیجیتال به 20 شهریورماه جاری موکول شد.

فناوران- این انتخابات که پیش از این قرار بود روز گذشته برگزار شود به روز جمع موکول شد.
علت این تغییر زمان تقارن تاریخ تعیین شده برای برگزاری نخستین انتخابات هیات مدیره مجمع ناشران دیجیتال کشور با نخستین روز کاری بعد از تعطیلات اجلاس جنبش عدم تعهد، بنا به درخواست جمعی از ناشران دیجیتال از سوی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شده است.
این در حالی است که شنیده شده این تغییر زمان به دلیل اختلاف نظر میان برخی از اعضای برگزاری و افراد صاحب نفوذ دولتی و خصوصی و همچنین اتحادیه صادرکنندگان نرم‌افزار روی داده است.
گفتنی است، نخستین دوره انتخابات مجمع ناشران با توجه به درخواست جمعی از ناشران دیجیتال مبنی بر تشکیل مجمع ناشران دیجیتال کشور، از سوی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود.
در این انتخابات تنها مدیران واحدهای فرهنگی دیجیتال که دارای مجوز نشر دیجیتال باشند، می‎توانند شرکت کنند و برای انتخاب به عنوان عضو هیات مدیره، نامزد شوند.
بر این اساس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، پیش از این از تمامی افراد واجد شرایط دعوت کرده بود که برای ثبت‌نام برای کاندیداتوری هیات مدیره مجمع در زمان اعلام شده، به ساختمان شماره دو این مرکز مراجعه کنند.
بر اساس اساسنامه مجمع، هیات مدیره متشکل از هفت نفر از مدیران این واحدها خواهند بود؛ این در شرایطی است که ثبت‌نام کاندیداها از 14 تا 18 مرداد آغاز شده و پس از انجام بررسی‌های لازم، افراد واجد شرایط در تاریخ 21 مردادماه انتخاب خواهند شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :