آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11745
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1391 11:49
تعداد بازدید : 546

ششمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات آبان ماه برگزار می شود

ششمین سمپوزیوم بین المللی IST2012 توسط موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران آبان ماه امسال در تهران برگزار می شود.

فناوران - سمپوزیوم IST2012 روزهای 16 تا 18 آبان ماه امسال در موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود و کارگاه‌های آموزشی آن نیز در روزهای 14 و 15 آبان ماه برگزار خواهد شد.
این همایش با هدف هم‌اندیشی در حوزه‌های کامپیوتر و مخابرات و در راستای گسترش و ارتقای دانش فنی برگزار می‌شود و طی آن آخرین پیشرفت‌ها و یافته‌های علمی و پژوهشی، آینده تکنولوژی‌های مرتبط و همچنین مفاهیم و تئوری‌های جدید توسط صاحب‌نظران و صاحبان تکنولوژی ملی و بین‌المللی در این حوزه‌ها و در قالب مقالات علمی و کارگاه‌های آموزشی سخنرانی‌های کلیدی و میزگردها ارایه خواهد شد. برای این سمپوزیوم بین‌المللی در مجموع 570 مقاله دریافت شده که 31 مورد از آن از خارج از کشور ارسال شده که نتایج داوری و تعداد مقالات پذیرفته شده اوایل مهرماه جاری اعلام خواهد شد.
شرکت کنندگانی از کشورهای آمریکا، انگلستان، ایتالیا، کانادا، آلمان، هلند، فنلاند، هند، چین و مالزی در این سمپوزیوم بین‌المللی حضور خواهند داشت و تاکنون نیز هفت مورد سخنران کلیدی این کنفرانس از کشورهای آمریکا، ژاپن، چین، مالزی و غیره قطعی شده‌اند که در نهایت اسامی و تعداد مشخصات ارایه دهندگان در سایت سمپوزیوم ارایه خواهد شد.
در حال حاضر37 پیشنهاد برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی این سمپوزیوم از داخل و خارج کشور در دست بررسی موسسه تحقیقات فناوری اطلاعات و ارتباطات است و مذاکره با شرکت‌های خارجی مانند اریکسون، هووای، ZTE، ریلاینس و شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی نظیر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات و شرکت ارتباطات زیرساخت برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حال انجام است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :