آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11739
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1391 11:19
تعداد بازدید : 1711

جشنواره فعالان سایبری برگزار می شود

دبیر جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت با اعلام جوایز برگزیدگان فعالان سایبری ایثار و شهادت گفت: در نخستین روز از هفته دفاع مقدس مراسم اختتامیه جشنواره در محل تالار وحدت برگزار می شود.

 

مهر- داود براتی با بیان اینکه جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت بزرگ‌ترین جشنواره ایثار و شهادت کشور است گفت: جوایز درنظر گرفته شده برای منتخبان جشنواره لپ تاپ به همراه مودم اینترنت است که برای تشویق و ترغیب بیشتر فعالان این حوزه برای نفرات اول از هر گروه سفرهای آموزشی خارج از کشور هم در نظر گرفته شده است.
 دبیر اجرایی نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت به تعداد برگزیدگان این جشنواره اشاره کرد و گفت: این جشنواره حدود 20 برگزیده خواهد داشت که در هر بخش پنج نفر انتخاب می‌شوند. همچنین به جوان‌ترین و مسن‌ترین نفرات شرکت کننده در این جشنواره نیز جوایز نفیسی را به رسم یادبود اهدا می‌کنیم.
براتی افزود: در جریان برگزاری مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت برنامه‌ای با عنوان نمایشگاه عکس با موضوع ایثار و شهادت، دفاع مقدس و بیداری اسلامی برگزار می‌شود که عکاسان این حوزه می‌توانند از طریق دبیرخانه جشنواره جهت ارایه آثار خود اقدام کنند.
فراخوان نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت تا 14 شهریور ماه ادامه دارد و مراسم اختتامیه آن 29 شهریور ماه برگزار می‌شود. این جشنواره در چهار حوزه وبلاگ، وب‌سایت، نرم‌افزار، کلیپ و تم تلفن همراه برگزار می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :