آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11672
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1391 10:57
تعداد بازدید : 1158

اتحادیه فناوران رایانه تهران در دو اطلاعیه جداگانه در مورد تعطیلات تاکید کرد:

اتحادیه رایانه تعطیل است واحدهای صنفی باز

اتحادیه فناوران رایانه تهران در دو اطلاعیه جداگانه اعلام کرد این اتحادیه در روزهای برگزاری نشست سران کشورهای غیر متعهد تعطیل است اما واحدهای صنفی عضو به فعالیت خود بدون هیچ تغییری ادامه خواهند داد.

فناوران- پس از انتشار خبر روز گذشته فناوران مبنی بر تعطیل نبودن پاساژهای کامپیوتری، اتحادیه فناوران رایانه تهران نیز این موضوع را با صدور اطلاعیه‌ای تایید کرد.
در اطلاعیه نخست که در مورد تعطیل بودن خود اتحادیه است، آمده: پیرو نامه مجمع امور صنفی صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران به استحضار می‌رساند، همزمان با برگزاری کنفرانس سران کشورهای غیرمتعهد، فقط اتحادیه از تاریخ هفت شهریور تا یازده شهریور ماه  تعطیل است و تمامی واحدهای صنفی تحت پوشش کما‌فی‌السابق برای ارایه خدمات به شهروندان گرامی فعال خواهند بود. لذا در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید با ریاست اتحادیه به شماره تلفن 09121191476 تماس بگیرید.
اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در اطلاعیه‌ دیگری که بیشتر شبیه به بخشنامه است، آورده است: پیرو نامه مجمع امور صنفی صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران به استحضار می‌رساند، تمامی واحدهای صنفی تحت پوشش در طی برگزاری اجلاس کشورهای غیرمتعهد، کما‌فی‌السابق برای ارایه خدمات به شهروندان گرامی فعال خواهند بود.
گفتنی است، روزنامه فناوران اطلاعات روز گذشته در خبری نوشته بود: بازارهای کامپیوتر رضا، پایتخت، ایران، ولیعصر، ایرانیان و پارسیان در مدت برگزاری اجلاس کشورهای عدم تعهد در تهران تعطیل نبوده و این بازارها با هماهنگی مجمع عالی واردات و اتحادیه فناوران رایانه تهران باز خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :