آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11671
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1391 10:55
تعداد بازدید : 599

تاکید رییس شورای رقابت:

مخابرات ایران دست از قانون شکنی بردارد!

بدون مجوز شورای رقابت، شرکت مخابرات ایران،حق افزایش تعرفه خطوط رانژه برای ارایه اینترنت پرسرعت به مشترکان را ندارد.

تلنا- جمشید پژویان گفت: شرکت مخابرات ایران موانعی را برای شرکت‌های خصوصی ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ایجاد می‌کند که با ادامه این روند شرکت مخابرات، خود متحمل خسارات سنگینی می‌شود.
 وی گفت: شرکت مخابرات باید برای اعتبار شرکتش ارزش قایل شده و دست از این کارشکنی‌ها بر‌دارد.
 وی ادامه داد: در صورتی که این روند ادامه پیدا کند، شورای رقابت نیز، ناگزیر، شرکت مخابرات را جریمه خواهد
 کرد.
 وی با بیان این که بارها از سوی شرکت‌های PAP نامه‌های مبنی بر در اختیار قرار ندادن امکانات مورد نیازشان، برای افزایش خطوط ADSL، توسط مخابرات، دریافت کرده‌ایم، گفت: ما در شورای رقابت کاملا در جریان مسایلی که بین شرکت‌های PAP و شرکت‌های مخابراتی اتفاق افتاده، هستیم.
 وی گفت: برای مثال، شرکت‌های مخابراتی به بهانه مشخص نبودن تعرفه ران‍‍‍ژه، در خواست‌های شرکت‌های ندا را برای ران‍ژه ی خطوط ADSLبه تعویق می‌اندازند.
وی گفت: کشور ما امروز در شرایطی قرار دارد که باید تمام بنگاه‌ها و ارگان‌های اقتصادی با هم همکاری کنند تا با ایجاد فضای رقابتی سالم بتوانیم تولیدات ملی و بومی را افزایش داده و باعث توسعه اقتصادی کشور
 باشیم.
 وی با اظهار امیدواری از اینکه مخابرات شرایط رقابتی سالم را در نظر گرفته و امکانات مورد نیاز را در خدمت شرکت‌های PAP در اختیار قرار دهد، در پایان گفت: در نظر گرفتن منافع شخصی و اتخاذ رفتارهای ضدرقابتی در نهایت برای اقتصاد کشور بسیار آسیب‌رسان بوده و باید از چنین رفتارهایی مخصوصا در شرایط امروز کشور اجتناب کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :