آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11626
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1391 10:55
تعداد بازدید : 1063

با هدف شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی به اعضا

گزارش عملکرد سه ماه نخست سال 91 سازمان نصر تهران منتشر شد

گزارش عملکرد سه ماهه اول سال 1391 سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران منتشر شد.

فناوران- سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران گزارش عملکرد 10 کمیسیون و همچنین دبیرخانه و هیات مدیره خود را در سه ماه نخست سال 91 منتشر کرد. همچنین دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در گزارشی به تحلیل کلیات عملکرد خود پرداخت که در آن آمده است:
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، در راستای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی به اعضای خود، گزارش عملکرد سه ماهه اول (منتهی به 31 خردادماه) سال 91 خود را، به تفکیک عملکرد کمیسیون‌ها، هیات مدیره و دبیرخانه منتشر کرد.
در این گزارش، کمیسیون‌های آموزش و پژوهش، شبکه، سخت‌افزار، استاندارد و تدوین مقررات و اینترنت هرکدام با برگزاری پنج جلسه بیشترین و کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی بدون برگزاری جلسه‌ای پایین‌ترین تعداد جلسات برگزارشده را دارند. کمیسیون‌های نرم‌افزار و افتا هرکدام با برگزاری چهار جلسه و کمیسیون‌های فروشگاه‌ها و رسانه‌های دیجیتال هر کدام با برگزاری سه جلسه در ادامه فهرست قرار دارند.
کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات با میانگین 75 درصد، بیشترین میزان مشارکت اعضای خود را در جلسات داشته و کمیسیون آموزش و پژوهش با میانگین 62 درصد، پایین‌ترین درصد مشارکت اعضا در جلسات را رقم زده است. کمیسیون‌های اینترنت و فروشگاه‌ها هرکدام با 74 درصد، سخت‌افزار و شبکه هرکدام با 68 درصد، افتا با 64 درصد و کمیسیون رسانه‌های دیجیتال با 63 درصد میانگین مشارکت اعضا، دیگر کمیسیون‌های موجود در فهرست میانگین مشارکت اعضا در جلسات هستند.
در این گزارش، موارد مصوب طی سه ماهه اول سال 1391 در کمیسیون‌ها، به ترتیب برای کمیسیون آموزش و پژوهش 24 مورد، نرم‌افزار، سخت‌افزار و استاندارد و تدوین مقررات هر کدام 22 مورد، اینترنت و رسانه‌های دیجیتال هرکدام 12 مورد، افتا 11 مورد، فروشگاه‌ها و شبکه 7 مورد اعلام شده است.
بر طبق آمار اعلام شده، در سه ماه نخست (منتهی به 31 خردادماه) سال 1391، 9 کمیسیون فعال سازمان در مجموع 39 جلسه برگزار کرده‌اند که میانگین 3/4 تعداد برگزاری جلسات را برای کمیسیون‌ها به خود اختصاص داده است. همین طور، میانگین مشارکت اعضا در جلسات 7/68 درصد برای کمیسیون‌های فعال محاسبه شده است. با توجه به مجموع 139 موردی که در مجموع 39 جلسه مصوب شده است، میانگین 4/15 مصوبه برای هر کمیسیون و بیش از 5/3 مصوبه در هر جلسه برای کمیسیون‌های فعال به دست خواهد آمد.
فهرست و وضعیت موارد ارجاع‌شده از هیات مدیره/هیات رییسه به کمیسیون، اهم فعالیت‌ها و دستاوردهای کمیسیون در دوره جاری، برنامه کمیسیون در دوره آینده و عملکرد برنامه‌ای کمیسیون (تطابق فعالیت‌ها با برنامه مصوب) از دیگر موارد این گزارش برای هر کمیسیون است.
در ادامه این گزارش، عملکرد هیات مدیره در سه ماه نخست (منتهی به 31 خردادماه) سال 1391 با برگزاری شش جلسه و میانگین مشارکت 71 درصدی اعضا به چشم می‌خورد. اهم فعالیت‌ها و دستاوردها و جلسات برگزارشده توسط اعضای هیات مدیره از دیگر موارد مندرج در این گزارش است. با توجه به 18 موردی که در شش جلسه مصوب شده است، میانگین سه مصوبه در هر جلسه به دست می‌آید.
از دیگر موارد این گزارش، عملکرد دبیرخانه در سه ماهه نخست (منتهی به 31 خردادماه) سال 1391 است که شامل مواردی به تفکیک، گزارش ثبت نامه‌های دبیرخانه، جذب اعضای جدید، درج اخبار در پورتال، برگزاری جلسات کمیسیون‌ها، اهم نامه‌های وارده و صادره و جلسات برگزارشده به همراه نفرساعت برای هر مورد است.
دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران پذیرای نظرها، پیشنهادها و انتقادهای سازنده در جهت بهبود فعالیت و عملکرد خود و رسیدن به اهداف صنفی است.
گزارش عملکرد کمیسیون‌ها، هیات مدیره و دبیرخانه سازمان در سایت این سازمان به نشانی
Tehran.irannsr.org منتشر شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :