آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11624
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1391 10:45
تعداد بازدید : 669

کمک 50 میلیونی اتاق تهران به زلزله زدگان

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران 50 میلیون تومان برای بازسازی مناطق زلزله زده در استان آذربایجان اختصاص داد.

روابط عمومی اتاق تهران- محمد مهدی راسخ دبیرکل اتاق تهران با اعلام این خبر افزود: «این مبلغ تنها از سوی اتاق تهران برای کمک به این مناطق صورت می‌گیرد و اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران و سایر فعالان اقتصادی عضو برای ابراز همدردی خود با هموطنان خسارت دیده کمک‌های نقدی و غیرنقدی دیگری خواهند داشت.
 راسخ با ابراز تاسف از واقعه دردناک زلزله در شهرهای اهر، هریس و ورزقان در استان آذربایجان با مردم این منطقه ابراز همدردی کرد و از طرف فعالان اقتصادی عضو اتاق تهران به مردم داغ‌دیده تسلیت گفت.
راسخ با بیان اینکه از همان ابتدای وقوع این حادثه مسوولان و اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران برای ارسال کمک به منطقه اقدام کرده‌اند افزود: اتاق تهران نیز به عنوان پارلمان بخش خصوصی و خانه فعالان اقتصادی وظیفه خود می‌داند که برای بازسازی این منطقه در حد توان خود مساعدت داشته باشد و به همین منظور نیز مبلغ 500 میلیون ریال در اختیار موسسه خیریه ابرار قرار داده تا صرف ساخت و ساز در منطقه شود.
دبیرکل اتاق تهران همچنین با بیان اینکه کمک‌هایی هم از سوی اعضای هیات نمایندگان و سایر فعالان اقتصادی عضو در حال جمع‌آوری است ابراز امیدواری کرد که بازسازی مناطق ویران‌شده در زلزله به سرعت پیش برود و تا قبل از رسیدن فصل سرما مردم این منطقه سرپناه داشته باشند.
پیش از این نیز یحیی آل‌اسحاق رییس اتاق تهران در گفت‌وگو با واحد مرکزی خبر از تخصیص کمک از سوی اتاق تهران خبر داده بود. آل‌اسحاق نیز با تسلیت به خانواده‌های داغ‌دار شهرهای زلزله‌زده اعلام کرده بود که برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی اعضای هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی کمیته‌ای تشکیل شده و میزان کمک‌های جمع‌آوری شده برای بازسازی مناطق رو به افزایش است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :