آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11620
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1391 10:33
تعداد بازدید : 666

تمدید مهلت ثبت نام دومین دوره جایزه ملی ICTINQA

مهلت ثبت نام از متقاضیان شرکت در فرآیند دومین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات تمدید شد.

خبرگزاری مهر- شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: باتوجه به استقبال متقاضیان و به منظور تسهیل در فرآیند ثبت‌نام از متقاضیان، مهلت ثبت‌نام در فرآیند دومین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدت 15 روز کاری تمدید شده است. ثبت‌نام از شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی حضور در فرآیند دومین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ICTINQA از سوم مرداد ماه 91 آغاز شده است.
براین اساس ثبت‌نام از متقاضیان تا تاریخ 21 شهریورماه جاری ادامه می‌یابد و تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری متقاضی حضور در فرآیند دومین دوره جایزه می‌توانند با مراجعه به سایت WWW.ICTINQA.IR نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
در این راستا از تمامی سازمان‌های حوزه ICT کشور دعوت شده تا در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی با حضور فعال در فرآیند این جایزه، به سمت توسعه پایدار و تعالی سازمانی شرکت‌ها و سازمان‌های متبوع حرکت کنند.
هدف از برگزاری این جایزه ارتقای کیفیت ارایه خدمات زیربنایی دولت الکترونیکی عنوان شده و انتقال دانش و نهادینه‌سازی فرهنگ مدیریت کیفیت و خود ارزیابی به واحدهای متقاضی از برنامه‌های دبیرخانه جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :