آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11616
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1391 10:14
تعداد بازدید : 2433

تولید بازی های رایانه ای باعث ایجاد ارزش افزوده در کشور می شود

تولید بازی های رایانه ای بومی و متناسب با ارزش های فرهنگی کشور و ارایه آن به مجتمع بین المللی علاوه بر شناساندن فرهنگ غنی کشورمان به دنیا می توان سهم خوبی از بازارهای بین المللی به دست آورد.

موبنا- نصراله جهانگرد دبیر سابق شورای‌عالی اطلاع‌رسانی با اشاره به ضرورت توسعه و تقویت بازار بازی‌های رایانه‌ای در داخل و خارج از کشور گفت: با توجه به پتانسیل بالای بازار بازی‌های رایانه در کشور می‌توان با یک مدیریت مناسب و تولید بازی‌های فاخر به حوزه‌های بین‌المللی نیز وارد شد و بازار گیم را در داخل و خارج کشور توسعه داد.
وی ادامه داد: رشته بازی‌های رایانه‌ای در کشور بسیار پرظرفیت و دارای پتاسیل بالایی است و این به این معناست که این حوزه جای کار زیادی دارد ضمن اینکه نیروی جوان علاقه‌مند و آشنا به این حوزه نیز در کشور وجود دارد که می‌توان با ایجاد زمینه کاری برای آنان ارزش افزوده ایجاد کرد که این ارزش افزوده می‌تواند مهارت‌های فنی که یک نفر در طراحی گیم به دست می‌آورد را برای بسیاری از حوزه‌های دیگر نیز توسعه و گسترش دهد.
جهانگرد در ادامه ابراز داشت: با تولید بازی‌های رایانه‌ای بومی و متناسب با ارزش‌های فرهنگی کشور و ارایه این محصولات در حوزه بین‌المللی می‌توانیم سهم و بازار خوبی را در این حوزه در دنیا به دست آوریم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :