آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11614
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1391 10:1
تعداد بازدید : 633

مهدی‌نژاد خبر داد:

انتصاب اعضای جدید شورای فناوری اطلاعات وزارت علوم

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با اعلام خبر انتصاب اعضای جدید شورای فناوری اطلاعات این وزارتخانه، استعفای اعضای پیشین این شورا را تکذیب کرد.


 

مهر- محمد مهدی‌نژاد نوری با اعلام این خبر اضافه کرد: در ترکیب جدید این شورا عباس طایب مشاور وزیرعلوم، محمد مهدی‌نژاد نوری معاون پژوهش و فناوری، علی اکبر متکان معاون اداری و مالی، حسین حجازی مدیرکل حراست مرکزی، سعید قدیمی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی، احمد اکبری  رییس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی و بابک فرهنگی  مدیر دفتر رایانه از سوی وزیر علوم منصوب شدند.
 وی با بیان اینکه رییس این شورا کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری است، گفت: بابک فرهنگی از سوی وزیر علوم به عنوان دبیر این شورا نیز منصوب شد.
 عضو جدید شورای فناوری اطلاعات وزارت علوم با تکذیب خبری در خصوص استعفای اعضای قبلی این شورا در خصوص اختلاف نظر بر سر پروژه ERP وزارت علوم، اعلام کرد که مدت زمان احکام پیشین این شورا یعنی هاشمی گلپایگانی، ملک‌فر و نادری منش به اتمام رسیده بود و وزیر علوم احکام دیگری صادر کرد.
مهدی‌نژاد در ادامه گفت: سعید قدیمی که هم‌اکنون سمت مدیر کل آموزشی وزارت علوم را بر عهده دارد به جای نادری منش در این شورا منصوب شد.
وی همچنین درباره شایعه استعفای ملک‌فر از این شورا افزود: اختلاف نظر در هر موضوعی ممکن است میان اعضای این شورا وجود داشته باشد و اگر قرار باشد ملک فر که مدیر کل دفتر وزیر علوم است به علت اختلاف‌نظر بر سر پروژه ERP استعفا داده باشد پس باید از سمت مدیر کلی هم کنار برود، بنابراین خبر استعفای این افراد اصلا معقول به نظر نمی‌رسد.
به گفته معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم هاشمی گلپایگانی در دوره قبلی شورای فناوری اطلاعات دبیر شورا بود که هم اکنون بابک فرهنگی این سمت را بر عهده دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :