fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 11510
  تاریخ انتشار : 1 شهریور 1391 11:46
  تعداد بازدید : 1528

  گارنتی خوب شرط فروش بالاست

  اکس.ویژن و فراسو حاکمان بازار گیرنده های دیجیتال

  بر اساس بررسی باشگاه فعالان بازار ICT، در هفته نخست مرداد ماه سال جاری سه برند اکس. ویژن، فراسو و مارشال مقام های اول تا سوم بازار فروش گیرنده های دیجیتال (DVB-T) را از آن خود کرده اند.

  فناوران- بنا بر گزارش باشگاه فعالان بازار ICT برند x.vision مادیران 30درصد بازار، فراسو 25درصد و مارشال 15درصد بازار گیرنده‌های دیجیتال را در اختیار دارند. پشت سر این برندها، shuttle 7 با درصد بازار و denay با پنج درصد، رده‌های بعدی فروش بازارDVB-T  را از آن خود کرده‌اند.
  با گسترش استفاده از گیرند‌ه‌های دیجیتالی در بین مردم به دلیل قدرت سیگنال دریافتی، تعدد شبکه‌های مختلف تلویزونی دیجیتال و امکانات جانبی، برندهای مختلفی سعی کردند علاوه بر رفع نیاز کاربران سهم گسترده‌ای از این بازار را از آن خود کنند.
  دستگاه‌های گیرنده دیجیتال نه‌تنها یک گیرنده قدرتمند برای دریافت سیگنا‌ل‌های دیجیتال است که به راحتی نصب و راه‌اندازی می‌شود، بلکه قابلیت پخش فیلم، موسیقی و نمایش عکس را نیز دارا هستند. همچنین این دستگاه‌ها به کاربران خود این امکان را می‌دهند تا برنامه‌های دلخواه خود را ضبط کنند و از جداول زمانی پخش برنامه‌های دلخواه خود باخبر شوند.
  در حال حاضر اکثر دستگاه‌های موجود در بازار دارای تمامی امکانات و قدرت دریافت سیگنال هستند بیشترین فروش به برندهایی رسیده که دارای خدمات پس از فروش بهتری هستند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :