آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11508
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1391 11:41
تعداد بازدید : 602

به منظور توسعه اقتصاد دانش بنیان و تكمیل زنجیره ایده تا بازار

اعضای هیات عامل صندوق نوآوری و شكوفایی منصوب شدند

رییس جمهوری در احكام جداگانه ای، رییس و اعضای هیات عامل صندوق نوآوری و شكوفایی را به مدت سه سال منصوب كرد.

پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری- محمود احمدی‌نژاد در حكمی حمیدرضا رازقی را به عنوان عضو و رییس صندوق نوآوری و شكوفایی منصوب كرد.
در حكم رییس جمهوری خطاب به حمیدرضا رازقی آمده است: با عنایت به تعهد و توانمندی و تجربیات ارزشمند شما به موجب این حكم جنابعالی به مدت سه سال به عنوان عضو و رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شكوفایی منصوب می‌شوید.
رییس‌جمهوری در این حكم اظهارامیدواری كرد كه با راه‌اندازی این صندوق، برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و تكمیل زنجیره ایده تا بازار و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و نتایج حاصل از تحقیقات و اختراعات از طریق ارایه كمك، خدمات مالی، تسهیلاتی و سرمایه‌گذاری و سایر موارد پیش‌بینی شده در اساسنامه به فعالیت‌ها و شركت‌ها و موسسات دانش بنیان تلاش شود.
احمدی‌نژاد به عنوان رییس هیات امنای صندوق نوآوری و شكوفایی، همچنین در حكمی حمیدرضا رازقی، سیدمیعاد صالحی، آریا الستی، علی عبدالعالی، و عباس صاحب‌قدم لطفی را به عنوان عضو هیات عامل این صندوق منصوب كرد.
رییس جمهوری دراین حكم خطاب رازقی، صالحی، الستی، عبدالعالی و صاحب قدم لطفی تاكید كرد: به استناد ماده 10 اساسنامه صندوق نوآوری و شكوفایی و با توجه به مصوبه 2/5/91 هیات امنا و با عنایت به تعهد، توانمندی و تجربیات ارزشمند، به موجب این حكم به مدت سه سال به عنوان اعضای هیات عامل صندوق نوآوری و شكوفایی منصوب می‌شوید.
در ادامه این حكم احمدی نژاد تصریح كرد: امیدوارم با راه‌اندازی صندوق، برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و تكمیل زنجیره ایده تا بازار و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و نتایج حاصل از تحقیقات و اختراعات از طریق ارایه كمك، خدمات مالی، تسهیلاتی و سرمایه‌گذاری و سایر موارد پیش‌بینی شده در اساسنامه به فعالیت‌ها و شركت‌ها و موسسات دانش بنیان تلاش كنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :