آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11505
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1391 11:32
تعداد بازدید : 786

آغاز فروش ویژه سیم کارت های دیتای رایتل

اپراتور سوم تلفن همراه از آغاز فروش سيم كارت هاي ديتا به مناسبت عيد فطر

فناوران- در این طرح، متقاضیان با خرید هریک از بسته‌های پایه و پیشرفته، حجمی معادل دو برابر میزان خریداری شده را به عنوان هدیه دریافت خواهند كرد.اين شركت اعلام كرده است: براي علاقه‌مندان به استفاده از مودم‌های نسل سوم رایتل، امکان خرید طرح ویژه، شامل سیم‌کارت به همراه مودم USB نیز فراهم شده است. همچنين تمامی متقاضیانی که اقدام به خرید سیم‌کارت‌های دیتای ویژه عید سعید فطر كنند، تا پایان دوره سه ماهه بسته مربوطه، به ازا خرید هر بسته افزایشی، به همان اندازه حجم هدیه دریافت خواهند كرد.
جدول قیمت سیم‌کارت دیتا به همراه بسته‌های ويژه عيد سعيد فطر براساس نام محصول، نام بسته و سرعت به شرح زير است.
سیم‌کارت دیتا پایه سه گیگابایت سه ماهه با سرعت 128 به مبلغ 450,000 و 3 گیگابایت هديه،‌ سيم‌كارت پیشرفته سه گیگابایت  سه ماهه با سرعت 512 به مبلغ 560,000 ريال و سه گیگابایت  هديه و سيم‌كارت پیشرفته  نه گیگابایت  سه ماهه با سرعت 512 با مبلغ 990,000 و 9 گیگابایت هديه در نظر گرفته شده است.
 سیم‌کارت دیتا به همراه مودم نسل سوم و بسته‌های ويژه
جدول قیمت سیم‌کارت دیتا به همراه مودم نسل سوم و بسته‌های ويژه عيد سعيد فطر شامل سيم كارت ديتا به همراه مودم نسل سوم با بسته‌ پایه سه گیگابایت  سه ماهه با سرعت 128 و مبلغ 120 هزار تومان و 3 گیگابایت هديه، ‌سيم‌كارت ديتا پیشرفته سه گیگابایت  سه ماهه با سرعت 512 به مبلغ 131 هزار تومان و 3 گیگابایت هديه، ‌سيم‌كارت پیشرفته سه گیگابایت  سه ماهه با سرعت 512 و مبلغ 174 هزار تومان و 9 گیگابایت هديه در نظر گرفته شده است.
 حجم اضافی ویژه طرح عید سعید فطر
حجم خريد به گيگابابت با حجم خريداري شده پايه یک ماهه معادل یک و حجم هديه نيز یک است با سرعت 128 و هشت هزار تومان و حجم خريد پيشرفته یک ماهه،‌ با حجم خريداري شده يك است كه با سرعت 512 و مبلغ9500 تومان محاسبه خواهد شد.رایتل اعلام كرده است: تمامی قیمت‌های در نظر گرفته شده بدون احتساب پنج درصد مالیات بر ارزش افزوده‌اند و ارایه سرعت‌های بیشتر از 128 کیلوبیت بر ثانیه، تابع قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور است.
همچنين حجم هدیه صرفا برای خریداران سیم‌کارت دیتا در طول فروش ویژه عید سعید فطر در نظر گرفته شده است و تا پایان دوره سه ماهه بسته مربوطه معتبر خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :