آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11488
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1391 10:51
تعداد بازدید : 2092

گلایه مدیرکل برند و ارتباطات رایتل از همکاری نکردن مدیریت شهری پایتخت

شهرداري تهران اجازه ورود اپراتور جدید را نمی دهد

سنگ اندازی های متعدد شهرداری تهران، بزرگ ترین مانع توسعه شبکه رایتل در تهران است.

ایرنا- شاهین آرپناهی، مدیرکل برند و ارتباطات رایتل با اشاره به تلاش رایتل برای توسعه خدمات در شهر تهران، گفت: متاسفانه تلاش و کوشش شرکت رایتل برای توسعه شبکه نسل سوم خدمات تلفن همراه به هموطنان تهرانی با مشكلاتي از جانب شهرداری تهران مواجه است و تا زمانی که رویه فعلی شهرداری تهران ادامه داشته باشد، ارایه خدمات مطلوب و در خور شان شهروندان تهرانی با سرعت مطلوب صورت نخواهد گرفت.
وی با اشاره به شعارهای شهرداری تهران مبنی بر تلاش برای حفظ حقوق شهروندی، بیان کرد: این شعارها در حالی مطرح می‌شود که با ممانعت‌های متعدد شهرداری تهران، شهروندان تهرانی در احقاق یکی از حقوق خود که توسعه تکنولوژی روز دنیاست، با مشکل مواجه هستند. در حالي كه دو اپراتور مجموعا بيش از دو هزار آنتن در تهران نصب كرده‌اند و علاوه بر پيگيري شديد اين اپراتور از ابتدا تاكنون كمتر از 130 عدد مجوز توسط شركت وابسته به شهرداري صادر شده است و اين يعني آنكه شهرداري عملا امكان ورود اپراتور جديد به تهران را نمي‌دهد.
مدیرکل برند و ارتباطات رایتل افزود: برخلاف شهرداری تهران، شهرداری‌های سایر شهرهای بزرگ کشور همکاری بسیار مطلوبی با رایتل داشته‌اند و به عنوان نمونه این همکاری مطلوب باعث شده که خدمات بسیار مطلوبی در اختیار مشترکان کرجی قرار گیرد و می‌توان اعلام کرد وضعیت رایتل در کرج از سایر اپراتورها نیز بهتر است.وی با بیان اینکه اگر شهرداری تهران همکاری لازم را با رایتل داشته باشد، هيچ محدودیتی در ارایه خدمات به شهروندان تهرانی نداریم، عنوان کرد: ما معتقدیم در شرایط کنونی شهروندان تهرانی علاقه وافری برای استفاده از خدماتی نظیر ارتباط تصویری و اینترنت پرسرعت همراه دارند و ما نیز خود را مکلف می‌دانیم که این امکان را برای آنها فراهم کنیم، اما مدت‌هاست که در این مسیر با مشکل تراشی‌های شهرداری تهران مواجه هستیم.
آرپناهی در پاسخ به دليل طرح نکردن موضوع با شهردار تهران بيان كرد: متاسفانه با وجود ده‌ها بار پيگيري از دفتر شهردار تهران مبني بر ملاقات طي يكسال گذشته تاكنون اين امكان محقق نشده است.
وي تاکید کرد: امیدواریم مسوولان شهرداری تهران با تغییر رویه کنونی و انجام همکاری‌های لازم، شرایط واگذاری خدمات نسل سوم تلفن همراه را به مردم تهران فراهم کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :