آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11487
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1391 10:48
تعداد بازدید : 1212

دعوت اتحادیه فناوران رایانه تهران برای کمک به زلزله زدگان

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از اعضای خود خواست برای کمک به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی مشارکت کنند.

فناوران- اتحادیه فناوران رایانه تهران در اطلاعیه‌ای که هفته پیش منتشر شد از اعضای خود خواست به زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی کمک نقدی کنند.
در این اطلاعیه آمده است:
"بدین وسیله به اطلاع کلیه اعضای تحت پوشش می‌رساند، به منظور حمایت از زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی کلیه اعضا می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب 2368102799992 بانک پاسارگاد، سعبه میدان فردوسی، به نام اتحادیه جهت ارسال به عزیزان زلزله زده واریز کنند."
پیش از این سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و سازمان نصر آذربایجان شرقی نیز در فراخوانی از اعضای خود خواسته بودند به کمک هم‌میهنان زلزله‌زده کشورمان بپردازند.
در فراخوان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای آمده است: این برهه تاریخی و آزمون الهی، دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان آذربایجان شرقی، با اختصاص شماره حساب 1-2953478-850-1001 نزد بانک اقتصاد نوین به نام سازمان برای کمک به زلزله‌زدگان منطقه، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی فعالان صنعت IT از اقصی‌نقاط کشور کرده تا با همکاری و هماهنگی سازمان‌های امدادی و مقامات مسوول، ضمن خرید نیازهای ضروری و توزیع مستقیم آن در مناطق آسیب‌دیده، سهم کوچکی در این عرصه ایفا کند.
همچنین دبیرخانه سازمان در تبریز،‌ به نشانی خیابان آزادی، تقاطع گلگشت، ساختمان پارک علم و فناوری و در تهران به نشانی خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، کوچه نهم، شماره 13، آماده دریافت کمک‌های غیرنقدی شما همکاران محترم برای توزیع در مناطق زلزله‌زده است. شایان ذکر است شماره تلفن 3366272-0411 (آقای موسوی) آماده هماهنگی و پاسخ به سوالات شما همکاران محترم است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :