آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10726
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1391 10:29
تعداد بازدید : 491

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری:

شركت های دانش بنیان بستر كلیدی تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری تاكید كرد كه براساس رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری شركت های دانش بنیان بستر كلیدی تحقق اقتصاد مقاومتی هستند. بر این اساس شركت های دانش بنیان از طریق ستادهای مختلف معاونت حمایت می شوند تا طرح های آنها به نتیجه برسد.

 فناوران- نسرین سلطانخواه در حاشیه جلسه كمیته راهبری طرح كلان كسب دانش فنی تولید فرآورده‌های دارویی دام و طیور در جمع خبرنگاران خاطرنشان كرد كه بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نوآوران، محققان و پژوهشگران بسیار امیدبخش بود و این رهنمودها زمینه را برای شكل‌گیری و توسعه فعالیت‌های شركت‌های دانش‌بنیان بیش از پیش فراهم
می‌كند.
وی در مورد راه‌اندازی صندوق شكوفایی و نوآوری یادآورشد: با راه‌اندازی این صندوق حمایت‌ها و مشاركت در سرمایه‌گذاری‌های ریسك‌پذیر طرح‌های شركت‌های دانش‌بنیان افزایش می یابد.
 سلطانخواه گفت: در حال حاضر هیات امنای صندوق نوآوری و شكوفایی تشكیل شده است و اعضای هیات مدیره صندوق را نیز به زودی و با حكم رییس‌جمهوری مشخص خواهند
 شد.
 به گفته وی با راه‌اندازی صندوق شكوفایی و نوآوری،‌ فعالیت‌های حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح‌های شركت‌های دانش‌بنیان بیش از گذشته گسترش می‌یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :