آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10689
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1391 14:2
تعداد بازدید : 359

گشایش حساب بانک اصناف تا 10 روز دیگر

رییس شورای اصناف کشور از افتتاح حساب بانک اصناف تا 10 روز دیگر خبر داد و گفت: سرمایه اصناف کل کشور به عنوان سرمایه اولیه به این حساب واریز می شود.

بینا- قاسم نوده فراهانی در خصوص بانک اصناف به فارس گفت: قرار شده است تا حساب جاری بانک اصناف در بانک مرکزی بازگشایی شود و سرمایه اصناف کل کشور به عنوان سرمایه اولیه به این حساب واریز شود.
وی افزود: مصوبه هیات عالی نظارت را در این خصوص دریافت کرده‌ایم و تا 10 روز دیگر حساب بانک اصناف باز شده و اصناف می‌توانند مبالغ خود را واریز کنند.
نوده فراهانی در پاسخ به این سوال که پیش از این برخی از ارگان‌ها نظیر بورس به این روش ایراد گرفته بودند، گفت: تمام مشکلات و تمام ایرادهایی که به ایجاد بانک اصناف گرفته می‌شد را با همکاری دولت حل کرده‌ایم.
وی در واکنش به این سوال که تا پیش از این قرار بود بانک صادرات به عنوان بانک اصناف واگذار شود و آیا حاضر هستید که باز هم چنین اتفاقی بیفتد، گفت: در آن زمان بانک صادرات به ما اعلام کرد که 40 درصد سهام را می‌فروشد اما هیچ وقت قیمت آن را به ما نگفت لذا ما سعی می‌کنیم اگر قرار بر خرید باشد بانکی را بخریم که در هیات رییسه آن حق رای داشته باشیم.
فراهانی گفت: هدف از ایجاد بانک اصناف ارایه تسهیلات مناسب به جامعه اصناف کشور است و شورای اصناف به دنبال آن نیست تا با ایجاد بانک اصناف سودآوری کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :