آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10685
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1391 13:31
تعداد بازدید : 833

رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران:

مطمئن بودیم الکامپ به سازمان نظام صنفی رایانه ای واگذار می شود

رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت: علت واگذاری نمایشگاه به مجمع تشکل ها را درک نمی کنم.

فناوران- سید مهدی میر مهدی افزود: پیگیری‌های ما نشان می‌داد که قرار است برگزاری الکامپ بر عهده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای گذاشته شود. سازمان با اتحادیه تفاوتی نداشت و ما امیدوار بودیم با واگذاری الکامپ به صنف شاهد برگزاری موفق این نمایشگاه باشیم.
وی در پاسخ به این سوال که «پیش از این برگزاری نمایشگاه موازی در صورت واگذار نشدن مجوز برگزاری نمایشگاه به سازمان مطرح شده بود، آیا اکنون چنین گزینه‌ای وجود دارد؟» گفت: این موضوع در گذشته مطرح بود که اتحادیه و سازمان در صورتی که موفق به کسب مجوز برگزاری نمایشگاه الکامپ نشوند، نمایشگاهی موازی آن در مصلی برگزار کنند. اما این بحث با توجه به مذاکرات با شرکت سهامی نمایشگاه و اطمینان ما از دریافت مجوز کنار گذاشته شده بود و فعلا مطرح نیست.
رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران افزود: به هر حال نباید حق صنف فناوری اطلاعات نادیده گرفته شود. سازمان سابقه برگزاری موفق نمایشگاه الکامپ را در کارنامه دارد و می‌توانست امسال نیز نمایشگاه بسیار خوبی را سازماندهی کند.
میرمهدی ادامه داد: البته آقای شنتیایی و مجمع تشکل‌ها هم از بخش‌خصوصی هستند و از این بابت که حداقل مجری نمایشگاه تشکلی از بخش خصوصی فناوری اطلاعات است ناراحت نیستیم. اما از این ناراحتیم که مدیران شرکت سهامی نمایشگاه‌‌ها با سازمان نظام صنفی رایانه‌ای بازی کرده است.
وی افزود: در مجموع خوشحال می‌شویم یک نفر از صنف این نمایشگاه را برگزار کند. امیدواریم هرکس که مجری الکامپ است موفق باشد اما خیلی خوشحال‌تر می‌شدیم اگر برگزاری نمایشگاه برعهده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای گذاشته می‌شد. به هر حال برای آقای شنتیایی هم آرزوی موفقیت می‌کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :