fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 10683
  تاریخ انتشار : 10 مرداد 1391 13:16
  تعداد بازدید : 322

  معاون کل سازمان توسعه تجارت:

  استفاده از کالاهای های تک ضرورت امروز صنایع کشور است

  معاون کل سازمان توسعه تجارت گفت: نمی توان با روش های 20 سال قبل تولیدی انجام داد که از آن انتظار قیمت و کیفیت رقابتی داشت، بنابراین استفاده از دانش و فناوری بالا یا های تک ضرورت تولید امروز صنایع کشور
  است .

   

  پانا- کیومرث فتح‌اله کرمانشاهی در افزود: منابع مالی در کشور به صورت عادلانه تقسیم نمی‌شود و برنامه‌ریزی‌ها تنها بر روی کاغذ باقی می‌ماند.
  معاون کل سازمان توسعه تجارت تصریح کرد: ارایه تسهیلات به بخش‌های مختلف تولیدی کشور در حال حاضر به صورت توصیه‌ای تخصیص می‌یابد.
  وی ادامه داد: ابتدا باید ساختارهای تولیدی کشور بهبود یابد و واحدهایی که مشکل‌دار هستند در جهت رفع مشکل خود اعم از بهبود ساختارهای تولید،افزایش بهره‌وری و سایر شاخص‌های تولید اقدام کنند تا تولید در کشور مزیتی، رقابتی و با توجیه اقتصادی
   باشد.
  معاون کل سازمان توسعه تجارت خاطرنشان کرد: برخی واحدهای زیان‌ده متناسب با نیاز روز تولید نداشته و تلاشی در راستای بهبود بهره‌وری انجام نمی‌دهند بنابراین تولید برای این واحدها با مشکل عمده مواجه است.
  کرمانشاهی ادامه داد: نمی‌توان با روش‌های 20سال قبل تولیدی انجام داد که از آن انتظار قیمت و کیفیت رقابتی داشت بنابراین استفاده از دانش و فناوری بالا یا‌ های‌تک ضرورت تولید امروز صنایع کشور است.
  وی گفت : ظرفیت وام دهی بانک‌ها 170هزار میلیارد تومان است که در عمل سهم بخش‌های مختلف اقتصادی به خوبی تخصیص نمی‌یابد و امروز تامین منابع مالی به یکی از مهم‌ترین مشکلات تولید بدل شده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :