fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 10675
  تاریخ انتشار : 10 مرداد 1391 12:20
  تعداد بازدید : 571

  معاون رگولاتوری:

  زمان واگذاری سیم کارت اعتباری رایتل به عهده خود اپراتور است

  معاون رگولاتوری گفت: هنوز از عرضه سیم کارت های اعتباری رایتل خبری نیست و این اپراتور باید کم کم مانند دو اپراتور دیگر مرحله پیش ثبت نام سیم کارت را حذف کند و محدودیتی در تعداد واگذاری نداشته باشد.

   فارس -حسن رضوانی با بیان این مطلب گفت: اپراتور سوم به تناسب نیاز برای ارایه خدمات امور مشترکان و نمایندگی‌های خود، با دفاتر پیشخوان دولت در حال امضای قرارداد است.
  معاون نظارت و بررسی‌های فنی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عنوان کرد: همچنان که هم‌اکنون یک کال سنتر (مرکز تماس) برای پاسخگویی به مشترکان خود دارد و باید به مرور این مرکز را متناسب با توسعه شبکه، توسعه دهد.وی با اشاره به دو مرحله‌ای بودن فروش سیم‌کارت رایتل، گفت: همچنین قاعدتا باید کم‌کم پیش ثبت‌نام برای واگذاری سیم‌کارت رایتل از بین برود.
  رضوانی افزود: اگرچه این تصمیم در حیطه مسوولیت‌های مدیران رایتل است اما باید سلیقه واگذاری رایتل، متناسب با توسعه شبکه باشد و مانند دو اپراتور دیگر بازار، محدودیتی در واگذاری‌ها وجود نداشته باشد.
  معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری همچنین در خصوص عرضه سیم‌کارت‌های اعتباری، گفت: فعلا از ارایه سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل خبری نیست و زمان واگذاری اعتباری بر اساس طرح تجاری مدیران اپراتور خواهد بود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :