آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10668
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1391 11:46
تعداد بازدید : 579

500 هزار پورت ADSL امسال واگذار می شود

130 هزار پورت در پنج ماه اخیر در مجموع دو استان تهران و البرز واگذار شده است.

تلنا- سمیع‌اله صادقی، معاون طرح و مهندسی مخابرات استان تهران درباره تعداد پورت‌های ADSL بیان کرد: تعداد پورت‌های موجود مخابرات استان تهران، در حال حاضر 200 هزار پورت توزیع شده است که قصد داریم تا پایان سال 91 این تعداد را به 500 هزار پورت دیگر توزیع کنیم. سرعت پهنای باند این پورت‌ها طبق آیین‌نامه 128 است که سازمان‌های پژوهشی، آموزشی و تجاری با گرفتن مجوز می‌توانند از سرعت‌های بالاتر برخوردار شوند. همچنین از ابتدای امسال تاکنون بیش از 50 هزار پورت پرسرعت در مراکز مخابراتی استان‌های تهران و البرز به مردم واگذار شده که رشد 28 درصدی را نشان می‌دهد. صادقی با بیان اینکه در حال حاضر پروژه GPON آغاز شده و در دو منطقه تهران در حال اجراست، گفت: در مجموع  در استان‌های تهران و البرز بیش از 230 هزار پورت به مردم واگذار شده که حدود 130 هزار پورت آن مربوط به یکسال اخیر بوده است.
وی افزود: بیشترین واگذاری سرویس ADSL مربوط به مخابرات منطقه دو با 44 هزار پورت و پس از آن استان البرز با 32 هزار پورت و اداره کل مخابرات منطقه 8 نیز با 27 هزار پورت بیشترین واگذاری این سرویس به مردم را داشته‌اند.
وی بیان کرد: امسال تا پایان تیرماه بیشترین سرویس ADSL توسط مخابرات منطقه البرز با 9 هزار و 37 پورت و اداره‌کل مخابرات منطقه پنج با هشت هزار و 31 پورت و مخابرات منطقه سه با هفت هزار و 62 پورت رتبه‌های اول تا سوم واگذاری این سرویس را دارند. همچنین با راه‌اندازی سامانه (CRM) مدیریت ارتباط با مشتریان 2828 در مناطق مختلف استان تهران سرعت واگذاری سرویس ADSL افزایش داشته است و علاوه بر سرعت واگذاری ADSL در مناطق، سعی شده روند کیفیت سرویس ADSL نیز بهبود یابد و سرویس‌های متنوعی واگذار شود که در این راستا طرح ارایه سرویس ADSL حجمی در مراکز مخابراتی اداره‌کل مخابرات منطقه 7 به مردم آغاز شده و این طرح به زودی در تمامی مناطق مخابراتی به اجرا در می‌آید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :