آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10655
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1391 10:51
تعداد بازدید : 610

انتخابات مجمع ناشران دیجیتال کشور برگزار می شود

نخستین دوره انتخابات مجمع ناشران دیجیتال کشور، شهریورماه امسال توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

فناوران- با توجه به درخواست جمعی از ناشران دیجیتال مبنی بر تشکیل مجمع ناشران دیجیتال کشور، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، در نظر دارد نخستین دوره انتخابات این مجمع ناشران را برگزار کند.
در این انتخابات تنها مدیران واحدهای فرهنگی دیجیتال که دارای مجوز نشر دیجیتال باشند، می‎توانند شرکت کنند و برای انتخاب به عنوان عضو هیات مدیره، نامزد شوند.
بر این اساس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، از تمامی افراد واجد شرایط دعوت کرده که برای ثبت‌نام به منظور کاندیداتوری هیات مدیره مجمع، در زمان اعلام شده به ساختمان شماره دو این مرکز واقع در خیابان سمیه، روبه‌روی برج سپهر، طبقه سوم گروه فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال مراجعه کنند.بر اساس اساسنامه مجمع، هیات مدیره متشکل از هفت نفر از مدیران این واحدها خواهند بود؛ این در شرایطی است که ثبت نام کاندیداها از 14 تا 18 مرداد ماه آغاز شده و پس از انجام بررسی‌های لازم، افراد واجد شرایط در تاریخ 21 مردادماه انتخاب خواهند شد.
نخستین دوره انتخابات مجمع ناشران دیجیتال کشور، 12 شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :