آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10442
تاریخ انتشار : 31 تیر 1391 13:49
تعداد بازدید : 560

برگزاری دوره آموزشی سایبروم در ساختمان هوشمند کهکشان

دوره آموزشی سایبروم برای کارشناسان کانال فروش و متخصصان در ساختمان هوشمند کهکشان نور برگزار شد.

فناوران- به گزارش موسسه دیده بان آی تی، در راستای توسعه هرچه بیشتر دانش فنی کارشناسان سایبروم در ایران و ارتقای سطح توانمندی آنان، یک کمپ آموزشی شش روزه در موسسه کهکشان نور برگزار شد.
این دوره آموزشی شامل سه بخش بوده که بخش نخست آن در چهار روز  به دوره رسمی CCNSP اختصاص داشت. بخش دوم آن طی یک روز به آموزش دوره CCNSE اختصاص داشت و بخش سوم نیز در یک دوره کوتاه مدت به آموزش روش‌های فروش می‌پرداخت.
Mudrah Shah که تدریس این دوره‌ها را برعهده داشت، در این کمپ آموزشی کارشناسان شرکت‌های حوزه فروش محصولات سایبروم از قبیل سازگار ارقام، کارنما رایانه، آتنا، آیکو و دمسان رایانه و ICTN را با مباحث جدید فنی آشنا ساخت. همچنین حاضران در این دوره‌ها که بیش از هشتاد نفر را شامل می‌شدند، در پایان دوره برای صدور گواهینامه‌های فنی معتبر، مورد ارزیابی آنلاین قرار گرفتند.
یادآور می‌شود، موسسه کهکشان نور، همکار آموزشی سازمان‌های داخلی و معتبر بین‌المللی و مرکز آموزش و آزمون انحصاری هواوی در منطقه است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از نخستین ساختمان هوشمند آموزش فناوری اطلاعات ایران می‌توانند از طریق تلفن 88719294 تماس حاصل کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :