آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10318
تاریخ انتشار : 27 تیر 1391 12:23
تعداد بازدید : 562

امكان پرداخت غیرحضوری اقساط در بانك سپه

رییس اداره كل فناوری اطلاعات بانك سپه از فراهم شدن امكان پرداخت غیرحضوری اقساط تسهیلات در این بانك خبر داد.

پایگاه اطلاع‌رسانی بانك سپه- حسین ریاحی گفت: بر اساس طرح پرداخت اقساط تسهیلات به صورت غیرحضوری، گیرنده تسهیلات می‌تواند با مراجعه به شعبه، تكمیل فرم و معرفی یك حساب متمركز یا غیرمتمركز، به بانك این اختیار را بدهد تا در سررسید معین به منظور كسر قسط یا اقساط از حساب معرفی شده برداشت كند.
وی افزود: با فراهم شدن این شرایط، مشتریان می‌توانند در هر زمان و مكان از هر درگاه نسبت به تكمیل موجودی حساب معرفی شده خود بابت تسهیلات اعطایی برای پرداخت اقساط اقدام كنند.
وی اضافه كرد: انواع سپرده‌های قبلی و یا جدید قابلیت استفاده در طرح را دارند، اما به دلیل برخی محدودیت‌ها و ماهیت آنها، سپرده جاری طلایی، سپرده‌های بلند مدت و سپرده‌هایی كه برای واریز سود آنها تعریف شده باشند و سپرده‌های متصل به سفر كارت و بن كارت مشمول این طرح نمی‌شوند.
ریاحی در خصوص سود متعلقه به حساب‌های معرفی شده در ارتباط با این طرح گفت: اگر چنانچه سپرده معرفی شده جزو سپرده‌های سوددار باشد واریز سود طبق روال معمول صورت می‌گیرد.
وی همچنین به پرداخت اقساط online ( بر خط ) از تمامی شعب اشاره كرد و گفت: در این حالت مشتریانی كه تمایلی به استفاده از طرح پرداخت غیرحضوری اقساط ندارند می‌توانند با مراجعه به یكی از شعب بانك سپه فارغ از شعبه‌ای كه تسهیلات گرفته‌اند نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام كنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :