آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10307
تاریخ انتشار : 27 تیر 1391 11:59
تعداد بازدید : 700

Jitterbug Plus؛ یک گوشی اجتماعی ویژه پدر و مادرها

شرکت GreatCall که گوشی هایی با کارایی ساده می سازد، تلفن همراهی طراحی کرده و برای سالمندان با نام Jitterbug Plus طراحی شده است.

فناوران- پدر و مادرها علاقه زیادی به استفاده از فناوری‌های جدید ندارند. البته می‌توان گفت یکی از معدود وسایل الکترونیکی که استفاده می‌کنند و از آن بدشان نمی‌آید، تلفن همراه است. هنگامی که یک گوشی برای والدین‌مان می‌خریم، باید نام و شماره تلفن‌های دوست و آشنایان را برایش وارد کنیم و چندین بار استفاده از منوها را به آنها آموزش دهیم. پس از این همه آموزش و یادگیری، بازهم اگر بخواهند کاری با موبایل‌شان انجام دهند، دوباره از ما کمک می‌خواهند. البته فقط پدر و مادرها نیستند که این مشکلات را با موبایل و دنیای فناوری دارند، بلکه بسیاری از افراد با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند.
بر این اساس ساخت گوشی با صفحه نمایش مناسب و کلیدهای بزرگ لازم است.
گوشی Jitterbug Plus کلیدهای بزرگ، منوی ساده، بلندگوهای قدرتمند، عمر باتری طولانی و دوربین دارد. این همان چیزهایی است که بزرگ‌ترها نیاز دارند تا بتوانند از این وسیله راحت‌تر استفاده کنند. این گوشی که ۱۱۹ دلار قیمت دارد با همکاری سامسونگ طراحی و ساخته شده است. این گوشی تاشو و به رنگ قرمز و خاکستری عرضه شده و دارای کلیدهای Yes  و No برای کنترل راحت‌تر تلفن همراه است. یکی از خصوصیات خوب این گوشی، عمر باتری طولانی و آنتن‌دهی قوی آن است. یعنی هم نیاز کمتری به شارژ گوشی است و هم می‌توان زمان‌های زیادی را با تلفن صحبت کرد.
یکی از ویژگی‌های این گوشی ادغام آن با شبکه‌های اجتمای همچون فیس‌بوک و پیکاساست. بنابراین به‌راحتی می‌توان عکس گرفت و آنها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :