آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10295
تاریخ انتشار : 27 تیر 1391 11:20
تعداد بازدید : 653

تدوین اساسنامه شبکه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی

رییس پارک علم و فناوری گیلان از برگزاری نشست نمایندگان کشورهای اسلامی خبر داد و گفت: در این نشست اقدام به تدوین اساسنامه شبکه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی خواهد شد.

مهر- دکتر مجید متقی طلب به نشست نمایندگان کشورهای اسلامی اشاره کرد و افزود: در هفته اول شهریور ماه نشست نمایندگان کشورهای اسلامی در گیلان برگزار خواهد شد.
رییس پارک فناوری گیلان با اشاره به اهداف این نشست افزود: در این نشست قرار است اساسنامه شبکه پارک‌های فناوری جهان اسلام تدوین شود.وی با تاکید بر اینکه شبکه پارک‌های فناوری اسلامی همانند شبکه پارک‌های فناوری کشور است، یادآور شد: این شبکه با همکاری کامستک (کمیته علم و فناوری سازمان کنفرانس اسلامی) میان کشورهای جهان اسلام ایجاد شده است.
 متقی طلب با بیان اینکه دبیرخانه این شبکه در پارک علم و فناوری گیلان ایجاد شده است، تاکید کرد: این دبیرخانه با حضور نمایندگان کامستک در روز برگزاری نشست افتتاح رسمی خواهد شد. رییس پارک علم و فناوری گیلان با بیان اینکه 50 کشور عضو شبکه پارک‌های علم و فناوری کشورهای اسلامی هستند، ادامه داد: برای حضور در این نشست تاکنون 10 کشور ثبت‌نام کردند.         


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :