آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10259
تاریخ انتشار : 26 تیر 1391 11:32
تعداد بازدید : 516

ضرب الاجل 48 ساعته به بانک ها

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه از تعیین ضرب الاجل 48 ساعته شورای عالی اشتغال به بانک ها برای پرداخت منابع اشتغالزایی استان ها در جلسه این شورا به ریاست معاون اول رییس جمهور خبر داد.

ایسنا- محمد حسین فروزان گفت: در این جلسه که  با حضور مسوولانی از سیستم بانکی و بانک مرکزی برگزار شد، چندین ضرب‌الاجل برای تامین و پرداخت تسهیلات به طرح‌های اشتغالزایی تعیین شد.
فروزان مهر ادامه داد: با توجه به اینکه شورای عالی اشتغال پرداخت 45 هزار میلیارد تومان منابع بانکی برای ایجاد فرصت‌های جدید شغلی در استان‌ها را تصویب کرده است، بانک‌ها موظف شدند با تفکیک بانکی و براساس توان پرداخت سیستم بانکی کشور تا 48 ساعت آینده نحوه پرداخت این منابع را اعلام کنند.
وی تاکید کرد: تاکنون 29 هزار میلیارد تومان از منابع بانکی به صورت برش استانی برای پرداخت به طرح‌های اشتغالزایی استان‌ها که از سوی بانک مرکزی ارایه شده، مشخص شده است.
این مقام مسوول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: با ضرب الاجل تعیین شده، قرار است تا 48 ساعت آینده شبکه بانکی تکلیف نحوه پرداخت 16 هزار میلیارد تومان از منابع مصوب شورای عالی اشتغال را مشخص و اعلام کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :