آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10251
تاریخ انتشار : 26 تیر 1391 11:12
تعداد بازدید : 640

سونی برنده 4 جایزه Red Dot در بخش طراحی شد

بخش موبایل سونی موفق به دریافت جایزه Red Dot برای کیفیت بالا و طراحی شیک و ساده گرایانه گوشی هایXperiaTM active و Xperia ionشد.

فناوران – علاوه بر گوشی‌های active  و Xperia ion شرکت سونی موبایل برای هدست  pro و پایه هوشمند SmartDock که ویژه  Xperia ion طراحی شده‌اند و عملکرد تاثیر‌گذار و طراحی ریزبینانه دارند مورد قدردانی قرار گرفت.
همچنین گوشیXperia ray  به دلیل شکل ظاهری و قابلیت‌های کاربردی مورد تقدیر قرار گرفت.
به این ترتیب بخش ارتباطات همراه سونی موفق به دریافت چهار جایزه و تجلیل در بخش طراحی محصول جوایز رد دات 2012 شد.
هیات داوران متشکل از متخصصان بین‌المللی، محصولات شرکت‌کننده را بر اساس معیارهای کلیدی شامل درجه نوآوری، ارگونومی، دوام و ملاحظات زیست‌محیطی ارزیابی کردند. مراسم اهدای جوایز روز دوم جولای در اِسِن آلمان برگزار شد.
جیانا کیمبری، مدیر طراحی محصول خلاق ارتباطات همراه سونی، گفت: طراحی در بخش فلسفه توسعه محصول سونی موبایل جای دارد و این جوایز شاهدی بر کیفیت طراحی گوشی‌های هوشمند Xperia و لوازم جانبی هوشمند ما بوده و نشانگر تعهد ما به ارایه تجربه‌ای غنی از تلفن هوشمند بدون فدا کردن عملکرد یا طراحی است.
Xperia active صفحه‌ نمایشی زیبا و ضد خش را که می‌تواند حتی انگشتان خیس را ردیابی کرده و در زیر نور شدید آفتاب خوانا باقی بماند، ارایه می‌کند. قاب محکم آلومینیومی صفحه نمایش را احاطه کرده و محافظت می‌کند. به تعبیر هیات داوران تمامی جزییات به استحکام و کاربری فوق‌العاده رهنمون شده و در عین حال کیفیتی بالا را ارایه می‌دهند.
Xperia ion  صفحه نمایش بزرگ که بخش رویی دستگاه را کاملا پوشانده دارد. طراحی زیبا و در عین حال کارآیی آن حس شناور بودن گوشی در دستان کاربر را القا می‌کند. هیات داوران تمایز بین صفحه نمایش مشکی و آلومینیوم پشتی که شمایلی با کیفیت بالا و بهینه شده با مهارتی دقیق را خلق می‌کند را ستود.
SmartDock  برای Xperia ion یک پروفایل زاویه‌دار ایجاد می‌کند که قابلیت نمایشی ارگونومیک را فراهم می‌آورد. طراحی زیرکانه و در عین حال با کیفیت بالای آن بسیاری از عملکردها شامل اتصال به موشواره، صفحه کلید، تلویزیون با وضوح بالا و سایر تجهیزات ارایه می‌کند.   
همچنین طراحی ریزبینانه و ساده هدست استریوی بی‌سیم و هوشمند Pro  طبیعتی ساده‌گرایانه داشته و برای طیف گسترده‌ای از مصرف‌کنندگان در محیط‌های کاری متفاوت کاربردی است.
از سوی دیگر گوشی پویا و باریک Xperia ray به خوبی در کف دست شما جا می‌گیرد. وجوه آلومینیومی این تلفن هوشمند مبتنی بر آندرویید در عین اینکه حس دوام و کیفیت برتر را القا می‌کند، موجب برانگیخته شدن تجربه بساوشی خوشایندی می‌شود.
جایزه طراحی رد دات بزرگ‌ترین و برجسته‌ترین مسابقه طراحی است که همه ساله بیش از 14 هزار شرکت کننده از 70 کشور جهان دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :