آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10248
تاریخ انتشار : 26 تیر 1391 11:1
تعداد بازدید : 660

دبیرکل سازمان در جمع همکاران دبیرخانه‌های نظام صنفی رایانه‌ای استان‌ها

کارنامه«نصر» جوان موفق بوده است

سمینار و کارگاه آموزشی دو روزه با حضور همکاران دبیرخانه های نظام صنفی رایانه ای استان ها برگزار شد.

روابط عمومی سازمان - در سمینار آموزشی که روز چهارشنبه 21 تیرماه در محل دبیرخانه نظام صنفی رایانه‌ای کشور و با حضور نمایندگان دبیرخانه نظام صنفی رایانه‌ای استان‌ها برگزار شد، برنامه‌های آتی سازمان و نحوه تعامل سازمان مرکزی و نظام‌های استانی مورد بررسی قرار گرفت.
حمیدرضا قمی، دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای هدف از برگزاری این سمینار و کارگاه آموزشی را هم‌افزایی، تبادل تجربیات و به اشتراک‌گذاری ظرفیت‌ها برشمرد و گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای یک سازمان جوان و نوپاست و به رغم اینکه هفت سال از عمر آن می‌گذرد، کارنامه موفقی داشته است.
وی افزود: یکی از دلایل این موفقیت، وجود مجموعه‌ای متعصب و آشنا به صنف فناوری اطلاعات در بین اعضای این سازمان است.
دبیرکل سازمان در تشریح ضرورت تشکیل سازمان نظام صنفی گفت: حوزه فناوری اطلاعات دارای مسایل و مشکلات بسیاری است و فعالان این حوزه به دنبال پناهگاه و ملجایی هستند که مسایل و مشکلات آنها را حل کند. از سوی دیگر تا پیش از تشکیل سازمان، تشکلی فراگیر که متناسب با میزان مطالبات صنف باشد، وجود نداشت. بنابراین وجود سازمان نظام صنفی باید لااقل مرهمی بر این مسایل و مشکلات است.
گفتنی است در سمینار آموزشی روز چهارشنبه، مبحث برنامه‌ریزی راهبردی تشکل‌های صنفی و شناسایی چالش‌ها و فرصت‌های آنها توسط مهندس سیاسی ارایه شد. همچنین ارایه آموزش کاربری پورتال و چگونگی ارتباط نظام‌های استانی با پورتال نصر کشور، تعریف استاندارد مکاتبات سازمانی و استانداردهای مالی توسط همکاران دبیرخانه سازمان نصر تهران از بخش‌های دیگر این سمینار بود.ارایه آخرین دستاوردها از چگونگی اجرای احکام در شورای انتظامی توسط بهداد عباسی، حقوقدان شورای انتظامی نیز از جمله مباحثی بود که در این سمینار یک روزه مطرح شد.
همچنین در کارگاه آموزشی روز پنج‌شنبه 22 تیرماه نیز موضوع «آداب معاشرت تجاری و نحوه ارتباطات موثر تجاری» توسط استاد حسن خسروی، عضو انجمن روابط عمومی ایران ارایه شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :