آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10244
تاریخ انتشار : 26 تیر 1391 10:49
تعداد بازدید : 430

چاپگر جدید سامسونگ به بازار عرضه شد

کوچولوی دوستدار طبیعت

با توجه به رشد روزافزون استفاده از چاپگرهای لیزری در بین کاربران خانگی و شرکت های کوچک، نیاز به دستگاهی کوچک، سریع و مقرون به صرفه که بتواند در ضمن عملیات چاپ سایر عملیات اداری همچون کپی، اسکن، فکس و حتی پاسخگویی تلفنی برای کاربران را نیز انجام دهد در بازار مصرف کنندگان خانگی و شرکت های کوچک به وضوح مشاهده می شد.

فناوران- شرکت سامسونگ الکترونیکس با درک این نیاز اقدام به عرضه چاپگری با طراحی جدید برای گروه کاربران خانگی و شرکت‌های کوچک با نام SCX3405FH کرده است که علاوه بر اینکه یک لیزر پرینتر سریع بوده امکان اسکن اسناد و تصاویر، کپی اسناد و مدارک و همچنین امکان ارسال و دریافت فکس را هم برای کاربران فراهم می‌کند. همچنین این دستگاه با در اختیار قراردادن یک گوشی تلفن امکان برقرای تماس تلفنی یا پاسخگویی تلفنی را نیز مهیا می‌کند.
سرعت بالای چاپ 20 برگ در دقیقه و دقت تصویر 1200 در 1200 نقطه  که به‌واسطه پردازشگر قدرتمند 433Mhz آن میسر شده نشان می‌دهد  اگرچه این دستگاه ویژه کاربران خانگی و شرکت‌های کوچک طراحی شده ولی از لحاظ فنی نیز در سطح بالایی قرار دارد.
وجود کلید ECO برروی این دستگاه که امکان صرفه‌جویی در مصرف تونر و انرژی برق تا میزان 50% را مهیا کرده، منجر به معرفی این دستگاه به عنوان دستگاهی حامی محیط زیست و مقرون به‌صرفه شده است.
64 مگابایت حافظه در داخل این دستگاه، امکان اسکن تصاویر با کیفیت بالا، کپی سریع اسناد و مدارک و همچنین چاپ بدون توقف اسناد و مدارک حجیم از دیگر ویژگی‌های این چاپگر است.
قابلیت ID COPY موجود برروی این دستگاه، امکان چاپ دو سمت کارت‌های شناسایی، همچون کارت ملی و پاسپورت را ممکن می‌کند.
در بخش فاکس این دستگاه، بهره مندی از فاکس 33.6 Kbps، امکان ارسال و دریافت سریع فاکس را مهیا کرده  است. وجود 7 مگابایت حافظه برروی این بخش به‌صورت مجزا، قابلیت ذخیره 500 برگ فاکس در حافظه را در صورت نبود وجود کاغذ میسر کرده است.
از قابلیت های منحصر به فرد دستگاه SCX3405FH که به موجب طراحی پیشرفته آن خلق شده است، می‌توان به وجود صفحه شماره‌گیر و پانل کنترل تاشوی آن اشاره  کرد که  امکان دسترسی و کنترل هر چه آسان‌تر را برای کاربرانی که پشت میز کار نشسته‌اند، فراهم می‌آورد.
همچنین وجودگوشی تلفن برروی این دستگاه، امکان برقرای تماس تلفنی  برای کاربران را نیز مهیا کرده تا نیازی به وجود گوشی اضافی تلفن در کنار این دستگاه نباشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :